Menu
Sosyal Medya'da Aslantepe

HİZMETLERİMİZ

Ücretsiz Karabük Üniversitesi Servis Hizmeti

Öğrencilerimizin 1. Öğretim ders başlangıcı ile başlayıp, 2.öğretim son ders bitimine kadar düzenlediğimiz gidiş-dönüş servis hizmeti verilmektedir.

Ücretsiz Çamaşır Yıkama ve Ütü Hizmeti

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan çamaşırhane ve personellerimizle çamaşırlarınızı ücretsiz olarak yıkama ve ütüleme hizmeti verilmektedir.

Oda Temizliği

Uzman ve tecrübeli temizlik ekibimizle haftada 2 gün olmak üzere, belirli bir düzen içerisinde titizlikle temizlik yapılmaktadır.

Ücretsiz Sabah Kahvaltısı ve Akşam Yemeği

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu milli eğitim bakanlığı yönetmeliği gereğince şart koşulları sertifikalı ve belgeli aşçı ve perosonellerimizle birbirinden özel ve leziz menü seçenekleriyle sabah kahvaltısı ve akşam yemeği verilmektedir.

7/24 Sıcak Su

Siz değerli öğrencilerimizin zaman dilimi gözetmeksizin dilediğiniz zaman faydalanabileceğiniz 7/24 Sıcak Su hizmeti vermektedir.

Güvenlik Hizmeti

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan lisanslı güvenlik personelleriyle ve kamera güvenlik sistemleriyle donatılmış modern sistemleriyle siz değerli öğrencilerimizin 7/24 güven ve huzuru yaşamasını sağlamaktadır.

Parmak İzli Giriş Sistemi

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan parmakizi okuyuculu giriş sistemi ve güvenlik sistemi ile yurt sınırları içerisine dışarıdan herhangi bir kişinin girebilmesine izin verilmemektedir.

Kantin

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan kantin ile öğrencilerimizin dilediklerinde faydanabilecekleri ve ihtiyaçlarını hızlı bir şekilde giderebilecekleri zengin ürün seçenekleriyle konfor ve pratik yaşamı birarada sunmaktadır.

Arıtılmış Temiz Su

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan arıtma tesisi ile denetimi anlık olarak takip edilen suyu öğrencilerimize ulaştırmaktadır. Bu sayede öğrencilerimizin dışarıdan su tedarik etmesine gereksinim kalmamaktadır.

Sebillerden Sıcak Su Hizmeti

Arıtılmış su hizmetiyle entegre şekilde oluşturulmuş sıcak sistemi ile, kahve çay vb. içecekler için gerekli olan sıcak suyu ücretsiz olarak sebillerde sunmaktadır.

Jeneratör

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan yüksek kapasiteli jeneratör ile, Karabük'te elektrik kesilse dahi sizlere elektrik hizmetini sunmaktadır.

Hidrafor

Kesintisiz Sıcak Su ve Arıtılmış Su sistemiyle entegre şekilde oluşturulmuş hidrafor ile öğrencilerimizin 365 Gün 24 Saat boyunca su gereksinimleri kesintisiz olarak sağlanmaktadır.

Katlarda ve Odalarda İnternet Sistemi

Siz değerli öğrencilerimizin iletişim ve eğitimleri için gerekli olan Fiber İnternet'i katlara ve odalardaki araçlarla sizlere ulaştırmaktadır. Ayrıca, Aslantepe Kız Öğrenci bünyesinde bulunan bilgisayar odası ile 7 Gün 24 Saat boyunca bilgisayar ve fiber internetten kullanımlarına imkaan verilmektedir.

Revir Hizmeti

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan sağlık ekibimizle 7 Gün 24 Saat boyunca oluşabilecek herhangi bir sağlık problemine karşılık hızlı ve etkin bir şekilde müdehale hizmeti sunmaktadır.

Panoramik Asansör

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan 2 adet asansör ile hızlı ve etkin kullanım hizmeti sunulmaktadır.

Anons Sistemi

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu katlarında bulunan anons sistemi ile gerek acil durumlar gerekse bilgilendirmeler ivedi olarak gerçekleştirilmektedir.

Etüd Odası

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan etüd odası ile 7 Gün 24 Saat boyunca çalışmalarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Odası

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan internet odasında bulunan bilgisayarlarımız aracılığı ile bilgisayar ihtiyacınızı giderebilirsiniz.

Doğalgaz Merkezi Isıtma Sistemi

Siz değerli öğrencilerimizin ısınma ve sıcak su ihtiyacını karşılanabilmesi adına 7 Gün 24 Saat boyunca sıcak su ve ısınma imkaanı sunulmaktadır.

Fiber İnternet - Odalarda Wifi

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan fiber internet altyapısı ve odalarda sunulan kablosuz internet imkanı ile dilediğiniz an internete hızlı ve kolay bağlanabilme imkaanı sunulmaktadır.

Her Odada Duş - Wc

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu siz değerli öğrencilerimize kendi odalarında duş ve wc hizmeti sunmaktadır.

Mescit

Siz değerli öğrencilerimizin ibadetlerini gerçekleştirebilecekleri mescitimiz, 7 Gün 24 Saat boyunca hizmetinize açık haldedir.

Ortopedik Yatak ve Baza

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu ortopedik yatak ve baza ile huzur ve konforu birarada sunmaktadır.

Yangın ve Deprem Uyarı Sistemleri

Aslantepe Kız Öğrenci Yurdu bünyesinde bulunan acil uyarı sistemleri ile oluşabilecek felaketler önceden tespit edilerek uyarı sistemleri otomatik olarak devreye geçmektedir.